koszyk:0 PLN

Technologia DTG

3koszulki.pl wykorzystują najnowocześniejszą technologię cyfrowego druku bezpośredniego na odzieży - DTG. Technologia ta pozwala osiągnąć doskonałej jakości wielokolorowe nadruki o niespotykanej dotąd trwałości i wytrzymałości.

Trwałość nadruku

Technologia DTG stosuje specjalistyczne tusze, które podczas druku wiążą się z włóknami bawełny, dzięki czemu wytrzymałość tego typu nadruku nie może się w żaden sposób równać z technologią termotransferową i wieloma innymi stosowanymi dziś technikami.

Jakość nadruku

Druk odbywa się w czterech kolorach (CMYK) oraz białym - pozwala to na wykonywanie wielokolorowych nadruków doskonałej jakości zarówno na jasnych jak i na ciemnych koszulkach. Jednym z problemów spotykanych przy druku cyfrowym jest tzw. banding (paskowanie), czyli tworzenie się poziomych pasów na nadruku. DTG Digital rozwiązało ten problem tworząc rewolucyjny system druku Interweave – tusz nie jest już nakładany poziomymi pasami, lecz sinusoidą. Ten genialny patent zredukował problem bandingu/paskowania do minimum.

Druk cyfrowy

Technologia bezpośredniego druku cyfrowego DTG pozwala na druk nawet pojedynczych wzorów - nie ma konieczności zamawiania setek koszulek. 3koszulki.pl to Twoja wymarzona koszulka nawet w jednym egzemplarzu.

Proces tworzenia

Uwaga! Konkurs został już zakończony.