koszyk:0 PLN

Historie

Łukasz

amator piwa

Kiedyś przy piwie wpadł mi do głowy pomysł na koszulkę. Niestety długie poszukiwania nie przyniosły efektu, wtedy postanowiłem wykonać taką koszulkę samodzielnie. Przygotowałem sobie zatem odpowiednią grafikę, a następnie, za namową znajomych zgłosiłem się do ludzi z 3koszulki.pl Cena mile mnie zaskoczyła a i jakość produktu jest fenomenalna! Już mam pomysły na kolejne koszulki i wiem, kto mi je zrobi!

Przemek

uwielbia pranie...

Szukałem sposobu, by nie wydawać kasy na częste pranie koszulek. Dlatego wymyśliłem, że zrobię sobie koszulkę w ciapki - i żadna plama nie będzie mi już groźna! Z wykonaniem też nie było problemu - znalazłem 3koszulki.pl - doskonale poradzili sobie z tematem, i nawet na piwo mi jeszcze zostało ;-)

Kuba

lubi rysować

Miałem problem, co dać przyjacielowi na urodziny. Wpadłem na pomysł koszulki z nadrukiem dedykowanym tylko dla niego. Na co dzień rysuję dla siebie, więc naszkicowałem scenę z jego ulubionej mangi. Poszperałem trochę w Internecie i natrafiłem na 3koszulki.pl. Poczytałem trochę o technologii jakiej używają i stwierdzam, że lepiej trafić nie mogłem. Szybko i tanio a nadruk wygląda świetnie mimo skomplikowanych przejść kolorystycznych, z czym podobno są problemy przy innych technikach drukowania.

Malwina

przyszła projektantka

Uważam, że ubranie odzwierciedla naszą osobowość dlatego lubię ubierać się w oryginalne ubrania. Pomimo ogromnego wyboru w sklepach - niestety nigdy nie mogę znaleźć nic w 100% dla siebie :/ Postanowiłam więc ubierać się w to co sama zaprojektuję i tak właśnie odkryłam 3koszulki.pl. Rezultat współpracy z 3koszulki.pl przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nadruki na moich ubraniach są rewelacyjne - mają intensywne kolory i wyraźne kształty. Teraz mogę pochwalić się swoją niepowtarzalną kolekcją t-shirtów, toreb, a także dżinsową kamizalką :)

Anka

florysta

Kiedy projektowałam logo mojego studia florystycznego nie myślałam o tym, że skomplikowany i wielokolorowy wzór będzie wiązał się z większymi kosztami promocji. Największy problem miałam z ubraniami... By zmniejszyć cenę usługi - musiałam ograniczyć kolory w moim znaku firmowym. Wszystko się zmieniło, kiedy odnalazłam 3koszulki.pl! Okazało się, że 3koszulki.pl posiadają technologię, która umożliwia drukowanie bezpośrednio na ubraniach, w związku z czym nie muszę rezygnować z żadnego z kolorów! Teraz ja i moje pracownice możemy nareszcie nosić koszulki z przepięknym nadrukiem o jakim marzyłam od dawna. A wszystko to w naprawdę konkurencyjnej cenie.

Arek

fan gry w piłkę nożną

Organizowałem firmową drużynę piłkarską, chciałem abyśmy wyglądali jak team, a nie jak zbieranina ludzi z podwórka. Potrzebowałem koszulek z logiem naszej firmy oraz nazwiskami i numerkami. Wygooglałem jakie firmy zajmują się drukowaniem na koszulkach i jakiej technologii używają. Najbardziej spodobała mi się oferta na stronie: 3koszulki.pl, złożyłem zamówienie i teraz cała drużyna jest bardzo zadowolona ze swoich koszulek. Podczas grania w piłkę nożną koszulki nie mają lekkiego życia ale po wypraniu wyglądają jak nowe.