Składanie zamówień i ich realizacja

 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej 3koszulki.pl lub osobiście w siedzibie firmy (właściciela sklepu).

 2. Przez złożenie zamówienia za pośrednictwem strony internetowej należy rozumieć wybranie jednej z dostępnych koszulek, doprecyzowanie jej parametrów, wrzucenie pliku zawierającego projekt nadruku w dozwolonym formacie oraz wypełnienie formularza zamówienia zgodnie z podanymi w nim instrukcjami.

 3. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje drogą e-mailową informację o przyjęciu zamówienia do realizacji.

 4. Płatności za zamówione koszulki można dokonać:

  1. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
  2. Gotówką w siedzibie firmy (właściciela sklepu)
 5. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:

  1. w przypadku płatności przelewem za pośrednictwem operatora DotPay – w chwili otrzymania na przez właściciela sklepu potwierdzenia dokonania zapłaty,

  2. w przypadku płatności kartą kredytową za pośrednictwem operatora DotPay - w chwili otrzymania na przez właściciela sklepu potwierdzenia dokonania zapłaty,

  3. w przypadku płatności gotówkowej w siedzibie firmy (właściciela sklepu) - niezwłocznie po dokonaniu płatności.

 6. Do każdego zamówienia zostanie dołączony paragon, chyba że na żądanie klienta ma być wystawiona faktura VAT.

 7. W przypadku gdy w ciągu 14 dni od daty złożenia zamówienia nie zostanie uregulowana płatność, 3koszulki.pl zastrzega sobie prawo do uznania, iż klient zrezygnował z nabycia zamówionych produktów.

 8. Wszystkie podane ceny są cenami brutto i nie zawierają kosztów doręczenia przesyłki.

 9. Ze względu na specyfikę produktów oferowanych przez 3koszulki.pl klient nie może anulować zamówienia po dokonaniu zapłaty.