Kolekcje dedykowane W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Odzież i akcesoria z...

  Zadbaj o wizerunek sceniczny poprzez odpowiedni ubiór. Nasza firma zajmuje się sprzedażą odzieży z nadrukiem, w tym również koszulek i bluz z motywem muzycznym. Poza nimi mamy w ofercie także przeznaczone dla amatorów muzyki i tańca kubki. Jeżeli pracujesz w szkole muzycznej, prowadzisz sekcję artystyczną, tańczysz, śpiewasz lub grasz na instrumencie, prezentowane w tej kategorii produkty są właśnie dla Ciebie.

  Koszulki i bluzy dla sekcji muzycznych

  Nasza oferta dotyczy w szczególności bardzo dobrej jakości koszulek i bluz z nadrukiem o motywie muzycznym. Na naszej stronie można zamówić ubrania z proponowanym przez nas gotowym wzorem nadruku, aczkolwiek wykonujemy też nadruki według indywidualnych projektu klientów. Zamówienia na dedykowane zespołom muzycznym lub innym grupom artystycznym t-shirty czy bluzy realizujemy już od jednej sztuki.

  Kubki z nadrukiem o motywie muzycznym

  Kubek z nadrukiem to taki produkt, który doskonale sprawdza się jako niezobowiązujący prezent. Kubek z nadrukiem o motywie muzycznym można wybrać jako upominek dla nauczyciela muzyki, osoby, która prowadzi sekcję artystyczną lub po prostu dla amatora muzyki z grona swoich bliskich.

 • Astrolabium
 • Projekty