Bluzy

Lubisz nosić oryginalną, wyróżniającą się odzież? Czas pomyśleć o bluzie z własnym nadrukiem, a my chętnie zrealizujemy Twój projekt. Oferujemy bowiem m.in. spersonalizowaną odzież oraz gadżety takie jak kubki, wykonane na podstawie pomysłów klientów. Na bluzie z Twoim nadrukiem możemy umieścić dowolną aplikację graficzną lub napis. Może być to ...

Lubisz nosić oryginalną, wyróżniającą się odzież? Czas pomyśleć o bluzie z własnym nadrukiem, a my chętnie zrealizujemy Twój projekt. Oferujemy bowiem m.in. spersonalizowaną odzież oraz gadżety takie jak kubki, wykonane na podstawie pomysłów klientów. Na bluzie z Twoim nadrukiem możemy umieścić dowolną aplikację graficzną lub napis. Może być to również bluza ze zdjęciem.   

A może tak bluza ze zdjęciem na prezent?

Osobiście uważamy, że bluza ze zdjęciem to świetny pomysł na prezent. Dzięki dostępności pełnej tabeli rozmiarów odzieży (od XS aż do XXXL) spersonalizowana bluza może być zamówiona zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Okazji do obdarowania takim oryginalnym upominkiem jest mnóstwo. Może to być świetny prezent na święta, ślub, jego rocznicę, Dzień Matki czy urodziny. Bluzy tego typu mogą również stanowić wyróżniający się element promocyjny firmy.    

Prześlij nam własny projekt bluzy i zyskaj wyjątkową odzież 

Z naszą pomocą zrealizujesz własny projekt bluzy bardzo prostym sposobem. Na stronie internetowej służy do tego specjalna zakładka zatytułowana „Własny projekt”.  Przechodząc do tej zakładki, zyskasz najpierw możliwość wyboru m.in. kroju, rozmiaru i koloru odzieży, a następnie możesz dołączyć wymyślony przez siebie nadruk lub zdjęcie w pliku GIF, JPG bądź PNG. Jest tam też pole na dodatkowe uwagi, z czego warto skorzystać, aby realizacja projektu była w stu procentach zgodna z oczekiwaniami. 

Po otrzymaniu zlecenia błyskawicznie przystąpimy do dzieła, żebyś jak najszybciej mógł cieszyć się egzemplarzem własnego projektu bluzy. Zamówienia na spersonalizowaną odzież realizujemy już od jednej sztuki. 

Więcej

Bluzy W tej kategorii nie ma produktów.